Bilgi Denetim hizmeti veren şirketimiz INVISO Destek Hizmetleri A.Ş. 2006 yılının Mayıs ayında kurulmuştur.

Finansal risk taşıyan bireysel ve ticari ürünleriniz ve hizmetleriniz için adres, kimlik ve başvuru esnasında beyan edilen müşteri bilgilerinin sahada denetimi, sahtecilik ve dolandırıcılık incelemesi, istihbaratı ve hukuki destek hizmetleri ve işyeri doğrulama hizmetleri verilmektedir.

INVISO Destek Hizmetleri A.Ş. mevcut piyasa koşullarını, destek hizmeti vermeye talip olduğu piyasa aktörlerini ve bu aktörlerin iş akışlarını yakından tanıyan ve başarılı bir şekilde yöneten, insan kaynağı, global büyümeye açık yapısı, esnek ve güvenli operasyonu, etkin teknoloji platformu, müşteri odaklı yaklaşımı ve müşterilerine ek değer katma vizyonu ile hukuk ve banka tecrübesini bütünleştiren kurumsal bir organizasyondur.

VİZYONUMUZ
Finansal kurumların maliyet, etkinlik ve kalite gerekçeleriyle outsource etmek istedikleri operasyonları yürütmek ve bu konularda hizmet verdiğimiz kurumlara sürekli ve artan şekilde bir katma değer sağlayarak; bu alanlarda Türkiye’deki belirleyici ve yönlendirici şirketlerden biri olmak.

MİSYONUMUZ
Risk yönetimi, kredi değerlendirme, risk takip, süreç geliştirme, müşteri memnuniyeti, saha araştırma/izleme ve backoffice operasyonları gibi yaşamsal öneme sahip temel organizasyonel süreçlerde, kurumsal müşterilerimizin daha fazla oranda dış kaynak kullanmalarını sağlamak ve bu alanlarda İNVİSO markasının bilinirliliğini ve marka değerini sürekli olarak artırmak.